Menu
Your Cart

Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat

Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
Yeni
Hindistan Altın Üçgen Turu İndigo HY ile Süper Fırsat
7.673,00TL
Vergiler Hariç: 7.673,00TL

1. GÜN

İSTANBUL - DELHİ


İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşuyoruz. Indigo Hava Yolları’na ait uçak ile Delhi’ye hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz. 


2. GÜN

DELHİ - AGRA


Sabaha doğru Delhi’ye varıyoruz. Ardından kahvaltımızı yapacak ve özel transfer aracımız ile Agra’ya doğru hareket edeceğiz. Keyifli yolculuğumuz ardından Agra’ya varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve Dünyanın Yedi Harikasından birisi olan Tac Mahal’i keşfedeceğiz. Gezimizin ardından “Kızıl Kale”’de olarak bilinen Agra Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz Akşam Etkinliği olarak Mohabbat Taj Show’na katılabilirler. Bu turumuzda Şah Cihan’ın, eşi kraliçe Mumtaz Mahal’e olan dillere destan aşkını ve eşi için yaptırdığı mimari harikası Taj Mahal’in hikayesini anlatan müzikal tiyatro gösterisiyle eşsiz anlar yaşayabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

Akşam Etkinliği: Mohabbat Taj Show: 


3. GÜN

AGRA - FATEPHUR SIKRİ - JAİPUR


Kahvaltının ardından Jaipur’a doğru hareket edeceğiz. Yolumuzun üzerinde İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen çöl şehir Fatehpur Sirki mimari yapısını ziyaret edeceğiz. Burada geniş avlu (Diwan-ı am), büyük dörtgen avlu (Diwan-ı Khas) ve Pachisi’nin yanısıra, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal), Panch Mahal ve Fatehpur Sıkri’nin sembollerinden, Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış Cuma Camisi ve Salim Chisti’nin mozolesini göreceğiz. Sonrasından Jaipur’a doğru devam ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize gidiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Jaipur’daki otelimizde. 


4. GÜN

JAİPUR


Kahvaltımızın ardından Jaipur’un 11 kilometre dışında bulunan ve 1728’e kadar o bölgenin başkenti olan Amber Kalesi’ni ziyaret gideceğiz. Jeepler ile (müsaitliğe bağlı olarak Filler ile de çıkışyapılabilecek) bu meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarken burada aynı zamanda aynalardan dolayı görkemli ışıltıya sahip Sheesh Mahal, diğer adıyla Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağını da görme fırsatı yakalayacağız. Ardından Jaipur’un merkezinde bulunan Şehir Sarayı, astrolojik gözlem evi olan Jantar Mantar ziyaret edecek ve Rüzgar Sarayı’nın önünde fotoğraf molası vereceğiz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5. GÜN

JAİPUR - DELHİ


Sabah kahvaltımızın ardından Delhi’ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Yeni Delhi’nin daha modern kısmında Hindistan’ın en yüksek taş külesi olan Zafer Kulesi (Qutub Minar) görecek ve yorucu günün ardından otelimize gideceğiz. Yenilenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


6. GÜN

DELHİ


Kahvaltımızın ardından şehir turumuz için hareket ediyoruz. Tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, beş yüz yıldan beri Yamuna nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’nin eski şehir merkezini keşfedeceğiz. Gezimiz’de Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Red Fort’u ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi’ni görerek devam edeceğiz. Daha sonra turumuza, Yeni Delhi’de Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Narayan Tapınağı Parlamento ve Hükümet Binalarını gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz. Gezimizin bitiminde otelimize dönecek ve akşam yemeğimizi otelimizde alacağız. Geceleme Delhi’deki otelimizde. Akşamüzeri dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak Bollywood Şovu’a katılabilir. Renkli ve çoşkulu bu gösterinin ardından otelimize döneceğiz.


Akşam Etkinliği: Bollywood Show- Kingdom of Dreams:7. GÜN

DELHİ - İSTANBUL


Sabah kahvaltının ardından havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin tamamlanmasının ardından Indigo Havayollarına ait uçak ile İstanbul’a geçiyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Havalimanına varıyoruz. Varışımızda turumuz son buluyor. 


PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER

Indigo Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul, Delhi gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı vergileri

4* ve 5* Otellerde 5 gece konaklama

Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemekleri

Programda belirtilen tüm geziler

Tac Mahal gezisi giriş ücreti ve gezisi

Amber Kalesi’ne giriş ücretleri ve gezisi

Agra Kalesi (Fort) giriş ücretleri ve gezisi

Jantar Mantar ve Şehir Sarayı gezisi

Fatehpur Sikri gezisi

Qutub Minar (Zafer Kulesi) gezisi

Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,

Türkçe Rehberlik Hizmeti

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemekleri

Yemekler esnasında alınacak olan içecekler

Yurtdışı çıkış fonu ( 50 TL )

Vize Ücreti (Yeşil pasaporta da vize gerekmektedir)

Ekstra turlar,

Seyahat Sigortası

Kişisel harcamaları

KONAKLAMA DETAYLARI

4* Hotel Howard Fern Plaza vb.


4* The Fern Ecotel vb.


5* Holiday Inn New Delhi Mayur Vihar Noida vb.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi